пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅ
 

новости   походы   т-материалы   т-книги   т-юмор   т-форум   Написать письмо


Новости
Походы
Т-материалы
Т-книги
Т-юмор
Туризм и альпинизм в Киеве
Т-форум
Т-галерея
Спогади ветеранів самодіяльного туристського руху в Україні

ПЕРЕДМОВА

Це видання започатковує низку спогадів ветеранів самодіяльного туристського руху, які зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняного туризму в попередні періоди. Його перший випуск присвячується київським аматорам туризму, романтикам туристських походів, які були і є невід’ємною складовою їх буття.

Ідея створення цього видання належить киянину Сергію Васильовичу Коробкову – активісту самодіяльного туризму, людині небайдужій і творчій. Її підтримав Інститут туризму Федерації профспілок України, вважаючи публікацію спогадів ветеранів справою вкрай актуальною та потрібною для відродження масового самодіяльного туристського руху, вивчення історії туризму, виховання нинішнього покоління туристської молоді. Крім того, що ці спогади є важливим документальним джерелом, яке відтворює попередні етапи розвитку туризму, вони сповнені такою щирою любов’ю до туристських походів, відданістю цій справі, що неминуче викликають захоплення у сучасного читача.

З огляду на самобутність кожного окремого автора, редколегія вважала за доцільне зберегти їх стиль, манеру викладу, мову, оскільки саме вони передають дух і колорит епохи, про яку розповідають автори.

Сподіваємось, що ця збірка викличе інтерес у дослідників туризму, фахівців галузі, викладачів і студентів, широкого загалу аматорів і ентузіастів туристського руху.

Редколегія


До другого видання першого випуску “Спогадів”

Перше видання цієї збірки викликало значний інтерес читачів, але в силу невеликого тиражу не задовольнило увесь попит. Крім того в ньому мали місце деякі помилки і неточності. Ми вибачаємось перед тими туристами, чиї прізвища з технічних причин було надруковано невірно.


Ця книга є другим виданням “Спогадів”, виправленим і значно доповненим на прохання читачів.


До змісту
Наступна сторінка


 

новости   походы   т-материалы   т-книги   т-юмор   т-форум   Написать письмо

© т/к Крокус 2002
Последнее обновление 01.04.2002