1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

Зліт туристів проводиться з метою розвитку спортивного та оздоровчого туризму та переслідує такі завдання:
- обмін досвідом між туристськими клубами та секціями;
- пропаганда туризму та активних форм оздоровлення серед мешканців області;
- виявлення найтехнічнішнх команд в області та популяризація туристських зльотів, змагань.

2. МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ.

Зліт проводиться 12-14 жовтня 2001 р. в районі ст.Снітинка Фастівського р-ну Київської області. Заїзд, прийом заявок на участь у змаганнях, розміщення та реєстрація учасників з 18 години 12 жогтня до 9 години 13 жовтня. Нарада представників команд в 9.30 ранку 13 жовтня.
Регламент та умови проведення конкурсів і змагань буде оголошено на нараді представників.

3. КЕРІВНИЦТВО ПІДГОТОВКОЮ ТА ПРОВЕДЕННЯМ ЗЛЬОТУ.

Організація та проведення зльоту здійснюється Київським обласним туристським клубом та Федерацією спортивного туризму Київської області. Контроль та дотримання правил техніки безпеки покладається на Головну суддівську колегію (ГСК).

4. УЧАСНИКИ.

До участі в зльоті допускаються команди туристських клубів, секцій, навчальних закладів, колективів фізкультури та спорту, а також самостійні команди. Вік учасників змагань не менше 16 років.
Оптимальний склад делегації для участі у всіх видах програми не менше 12 чоловік + 1 представник + учасники конкурсної програми. Кожен учасник може виступати в різних видах програми, якщо це не заважатиме розкладу стартів.
Делегації повинні мати все необхідне для проживання та приготування їжі в польових умовах. Всі учасники повинні мати медичний допуск до спортивної програми змагань. У разі відсутності в команді спеціального спорядження чи його частини (мотузки, страховочні системи, карабіни) команда може бути забезпечена ним в ГСК (на прокат).

5. ПРОГРАМА ЗЛЬОТУ.

Програма зльоту складається з двох основних частин: спортивної та конкурсної.
Спортивна частина складається з слідуючих видів:
- змагання з техніки пішохідного туризму (смуга перешкод) - склад команди 4 особи в т.ч. 1 жінка;
- змагання з техніки гірського туризму - склад команди 4 особи в т.ч. 1 жінка;
- змагання з техніки водного туризму - склад команди 4 особи в т.ч. 1 жінка;
- змагання зі спортивного орієнтування - склад команди 4 особи в т.ч. 2 жінок;
- змагання з техніки велотуризму - склад команди 4 особи в т.ч. 1 жінка.
Дистанції II-III класу. Змагання командні. Проводяться згідно "Правил змагань по туризму". Від колективу допускається участь однієї команди в одному класі.
- перетягування канату.
Суддівська колегія має право на зміни в програмі зльоту в сторону спрощення.

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

Переможець у спортивній програмі визначається за найменшою сумою місць зайнятих командою в усіх спортивних видах.
Переможець у конкурсній програмі визначається за найменшою сумою місць зайнятих командою в обов'язкових конкурсах та трьох конкурсах за вибором.
Переможець в загальнокомандному заліку визначається за найменшою сумою місць зайнятих командою в спортивній програмі з коефіцієнтом 2 та конкурсній програмі.
За неучасть в спортивному виді змагань та конкурсах команді присуджується місце, яке відповідає кількості команд - учасників змагань + 2 штрафних бали.

7. УМОВИ ПРИЙОМУ УЧАСНИКІВ.

Команди самостійно забезпечуються спорядженням для проживання в польових умовах та спеціальним спорядженням для проходження дистанцій змагань. Спорядження для організації дистанцій забезпечує ГСК.

8. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.

Переможець в загальнокомандному заліку нагороджується Управлінням з питань спорту та туризму облдержадміністрації Перехідним Кубком та Дипломом I-го ступеня.
2-й та 3-й призери нагороджуються відповідно Дипломами 2-го та 3-го ступенів.
Переможці та призери в окремих видах змагань та конкурсній програмі нагороджуються Грамотами Київського обласного турклубу.

9. ФІНАНСУВАННЯ.

Витрати, пов'язані з організаціею та проведенням змагань несуть Управління з питань спорту та туризму Київської облдержадміністрації та ДП "Кнївоблтурист". Витрати, пов'язані з участю команд в змаганнях несуть організації, що направляють комади на змагання.