пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅ
 

новости   походы   т-материалы   т-книги   т-юмор   т-форум   Написать письмо


Новости
Походы
Т-материалы
Т-книги
Т-юмор
Туризм и альпинизм в Киеве
Т-форум
Т-галерея
Шлюбна агенція "Крокус".


Наприкінці 70-х років, у важкі часи "славетного" застою, дві прогресивні особи нашого часу як то пан Кліпач О. Ме. та панянка Дябло Те. Ге., перейнялися мрією про створення власної Шлюбної Агенції. Але оскільки при "совєтах", як відомо, "сексу не було і бути не могло", Агенцію терміново "перефарбували" під турклюбу "Крокус". Вірно оцінивши нові можливості, що з'явились, "зголоднілі" студенти тодішнього КДПІ ім. запроданця - москаля Горького-Пєшкова (як стало відомо згодом), очманіло кинулись до лав новоутвореної турклюби. Їхні сподівання виправдалися повної мірою. Під час категорійних гірських та походів вакаційного дня, групи студентів обох статей, користуючись відлюдністю місцевості, вступали в безконтрольні стосунки – здебільшого статеві. (І все це коїлось на тлі недоїду, недосипу, виснажливих навантажень і повної відсутності санітарних умов (жоден з собою не брав біотуалету - як обходились невідомо). Ці самі стосунки, в свою чергу, призвели до утворення понад 26 осередків суспільства – себто сімей. Долі цієї не минули і безпосередні ініціатори та організатори турклюби – агенції, так само уклавши шлюб. Всі новоутворені пари, нехтуючи засобами контрацепції, (при "совєтах" як не було сексу, так і засобів, що логічно) почали інтенсивно розмножуватись, привівши на світ Божий понад 55 діточок, в середньому по двоє на пару. (Щоправда, є підозра, що чимало таких "Мауглі" і досі вештаються лісами). З'явився один справжній дід – Є. Руденко. На тлі звичайних подружніх пар великою плодючістю вирізняються родини Генсицького, Лютого та Сухушина, які мають по трійко діточок. Про останнього треба згадати окремо.

З перших відвідин клюбних занять, Ве. Ме. Сухушин швидко здобув повагу та шану серед товаришів. Його звитяжна доправа до одного з перевалів Кавказького хребта справжньої української цеглини довго грітиме серця щирих патріотів. Щоправда, за даними деяких осіб, а саме – Третініченка Ве. Ме. (українець, освіта вища, 42 роки, неодружений, характер паскудний), він може бути цілком ймовірним китайським шпигуном Су-Ху-Шином, або ж, як подейкували люди ще в інституті він є (нікому не кажіть будь ласка) позашлюбним сином Деміса Руссоса (співака тих часів) та Юрія Нікуліна. Маючи трьох дітей, Ве. Ме. Сухушин жодного разу не схибив – всі троє хлопці. Можливою причиною такої "акуратності" і є вищезгадане.

За часів незалежності України "Крокус" квітне рясним цвітом, включаючи до лав молодих волонтерів та волонтерок, що дозволяє сподіватись на появу нових подружніх пар в недалекому майбутньому. Виходячи з цього, дозвольте діяльність турклюби "Крокус" як Шлюбної Агенції вважати відмінною, а її фундаторам – нині подружжю Кліпачів О. Ме. та Те. Ге. – оголосити комсомольську подяку.


Грудень 2003, "Крокусу" – 25.

Третініченко Вадим, 2003 р.


 

новости   походы   т-материалы   т-книги   т-юмор   т-форум   Написать письмо

© т/к Крокус 2003
Последнее обновление 01.01.2004